Усы Дали и прочие иллюстрации слов-образов

Джи Ли стал известен благодаря  своему проекту «Бабл проджект»: дизайнер распечатал 50 наклеек, которые выглядели как пустые текстовые блоки-пузыри в комиксах, затем их на рекламные конструкции по всему Нью-Йорку. И каждый желающий мог в них вписывать свои мысли и комментарии. Об этом проекте Ли в 2006 году написал книгу, включающую фотографии избранных надписей. После этого его карьера резко пошла в гору – за следующие 10 лет Джи Ли работал креативным директором в Google, Facebook и Instagram.

Не так давно интернет взорвал новый проект дизайнера – серия принтов, в которых с помощью шрифта передана сама суть предметов. Казалось бы, очень просто, абсолютно очевидно, и именно потому так интересно.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мешканці будинку для літніх людей відтворюють обкладинки альбомів поп-зірок

Те, що карантин може стати стимулом для натхнення, блискуче довели жителі будинку для літніх людей Sydmar Lodge Care Home в ...

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.