Упаковка в стиле аккордеона

Группа студентов из Университета Клемсона (Южная Каролина) представила свой проект, который участвовал в конкурсе IoPP’s 2015 48 Hour Re-Pack. Им предстояло изобрести упаковку для тако и бурито, которой было бы удобно пользоваться на ходу. В то время как традиционные обёртки из фольги затрудняют активное потребление подобных блюд, и оставляют желать лучшего в плане инноваций, упаковка Neato Burrito представляет собой довольно «опрятное» решение.

Фото: packagingoftheworld.com

Совместив характеристики несгибаемых складок фольги и структурную монолитность картона, дизайнеры получили полужёсткий корпус упаковки в стиле аккордеона. При этом упаковка сделана так, что её можно употреблять как на ходу, так и сидя за столом.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...