Упаковка в стиле аккордеона

Группа студентов из Университета Клемсона (Южная Каролина) представила свой проект, который участвовал в конкурсе IoPP’s 2015 48 Hour Re-Pack. Им предстояло изобрести упаковку для тако и бурито, которой было бы удобно пользоваться на ходу. В то время как традиционные обёртки из фольги затрудняют активное потребление подобных блюд, и оставляют желать лучшего в плане инноваций, упаковка Neato Burrito представляет собой довольно «опрятное» решение.

Фото: packagingoftheworld.com

Совместив характеристики несгибаемых складок фольги и структурную монолитность картона, дизайнеры получили полужёсткий корпус упаковки в стиле аккордеона. При этом упаковка сделана так, что её можно употреблять как на ходу, так и сидя за столом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».