Упаковка для пищи духовной

Есть просто книги, а есть — «Пища для ума»: лимитированное издание книг «Завтрак у Тиффани» Т. Капоте, «Голый обед» В. Берроуза, «Ужин в ресторане «Тоска по дому» Э. Тайлер в специальной упаковке. За «съедобным» названием книг скрываются волнующие истории, подталкивающие к серьезным размышлениям.

Фото: behance.net

Упаковка серии позволяет при помощи иллюстрации получить более подробное представление о книге, при этом не раскрывая ее сюжет. Взглянув на этикетку, можно, например, узнать, какую «дневную норму» юмора или иронии можно получить за чтением книги, порцию страниц, рекомендованную для прочтения за один раз, а также состав персонажей. «Продуктовая группа» дает возможность заглянуть в душу главного героя.

Фото: behance.net

В серию также могли бы войти «Завтрак для чемпионов» К. Воннегута, «Ужин» Г. Коха, «Хлеб с ветчиной» Ч.Буковски и пр.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».