Український художник створив дизайн нагороди Aprize Music Awards

У Києві, в арт-просторі Mezzanine, відбулася 5-та ювілейна церемонія нагородження премії Aprize Music Awards. Головний приз та статуетку отримав гурт DakhaBrakha за альбом Alambari. Вручили статуетку минулорічна переможниця Aprize Alyona Alyona та український художник Максим Москаленко-Мирнов, який створив скульптуру, що стала прообразом нагороди.

Український художник створив дизайн нагороди Aprize Music Awards

Креативний дизайн нагород масштабних премій — це окремий вид мистецтва. Статуетки для музичних премій створювали Деміен Херст, Карім Рашид, Вів’єн Вествуд, Заха Хадід, Аніш Капур.

«Я дуже радий, що мені надійшла пропозиція розробити дизайн статуетки Aprize Music Awards. Це для мене велика честь, — говорить Максим. — І вона вийшла по-справжньому культовою сучасною нагородою. Мені подобається Аprize. Адже це не просто красивий арт-об’єкт, а нагорода, яка несе ідею і філософію. Адже тріумф переможців  є лише верхівкою айсберга, яку видно всім. Під нею прихована величезна робота людей, які витратили багато сил, часу і енергії. Вони — це фундамент, який підносить артиста на найбільшу висоту».

Український художник створив дизайн нагороди Aprize Music Awards
Український художник створив дизайн нагороди Aprize Music Awards

Сам автор не тільки створює нагороди для премії, а й активно їх виграє як художник і креативщик. У 20 році його роботи ставали лауреатами конкурсів і брали участь: в 1st Emirates Int’l Poster Festival, International competition (RE) Imagining Europe provided by the Ministry of Culture of Croatia. В минулому році художник виграв Гран-прі в Японії в конкурсі продуктового дизайну Japan Design Week і отримав нагороду міжнародного фестивалю Malta Festival Poznań.

Також серед нагород Максима, який займав позиції креативного директора ряду рекламних агентств, є нагороди Effie, Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, REX, Idea, MMFR, Gold Propeller, UA Expert, Young Creative Award і KAKADU Awards.

*Aprize Music Awards — музична премія, заснована в 2016 році командою Радіо Аристократи. Статуетку за кращий альбом вже отримували група DakhaBrakha з альбомом «Шлях», MARU — «1» і Onuka за реліз «Mozaïka», Alyona Alyona за альбом «Пушка».


Читайте також: Учасники міжнародного форуму Selector PRO 2021 розповіли, як музична індустрія може стати екологічнішою.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...