Украден самый дорогой нож для сыра в мире

Все слышали о ворах-домушниках, которые охотятся за драгоценностями, старинными вещами, бриллиантами, произведениями искусства, и даже грузовиками с пивом. Но недавнее происшествие превосходит все эти случаи в своей необычности. Самый дорогой нож для сыра был украден из Амстердама. В ночь на 28 февраля охранники Амстердамского музея сыра сообщили о краже самого дорогостоящего в мире ножа для сыра.

Нож был изготовлен в сотрудничестве с голландским сыроделом Boska и аргентинским дизайнером ювелирных изделий Родриго Отазу. Нож украшен 220 сияющими бриллиантами. Его стоимость составляет около 26 000 долларов США.

Расследование уже ведётся. У властей есть запись с камер видеонаблюдения, на которой запечатлены воры. Уже готовы фотороботы предполагаемых преступников. Любой, кто поможет установить личности воров или вернуть нож для сыра, получит в подарок подарочную корзину с сыром Boska, а также самый большой набор для фондю.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...