Удобная упаковка для неудобного продукта

Упаковочный проект Butter Plus был разработан дизайнерами Мартой Суслов и Марой Хольтердорф в сотрудничестве с Weidenhammer Packaging Group, ведущим европейским поставщиком упаковки, и DVI, Немецким Институтом Упаковки и Университетом прикладных наук Берлина. Главная идея заключалась в том, чтобы создать удобную упаковку для масла.

Фото: packagingoftheworld.com

Конструкция такой упаковки основана на технологии IMA — сборка при формовании. В настоящее время компания Weidenhammer готовит упаковку для широкомасштабного производства, которое станет возможным после регистрации патента на новый концепт.

Фото: packagingoftheworld.com

Функциональная и уникальная форма разработанной упаковки позволяет легко открывать, выдвигать и закрывать упаковку с маслом.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...