У Києві презентують виставу за мотивами п’єси Олега Сенцова

7 грудня на «Сцені 6» в Довженко-Центрі відбудеться прем’єра вистави за мотивами п’єси Олега Сенцова «Номери». Постановку здійснює кінокомпанія 435 FILMS за підтримки Українського культурного фонду.

«Номери» – це не просто антиутопія, а пророча п’єса, сюжет якої безпосередньо пов’язаний з долею її автора, незаконно ув’язненого в Росії українця Олега Сенцова», – зазначають організатори заходу.

Режисер вистави – Тамара Трунова. Завдяки їй Манчестерський театр The Royal Exchange побачив постановку «The people are singing», що розповідає про вплив війни на Сході України на життя окремих людей. Цього року вона також поставила п’єсу драматурга Наталії Ворожбит «Погані дороги».

Квитки на виставу «Номери» можна придбати за посиланням.

Початок – о 20:00.

Частину зібраних коштів буде направлено на допомогу родині Олега та інших політичних в’язнів.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...