У Києві презентують виставу за мотивами п’єси Олега Сенцова

7 грудня на «Сцені 6» в Довженко-Центрі відбудеться прем’єра вистави за мотивами п’єси Олега Сенцова «Номери». Постановку здійснює кінокомпанія 435 FILMS за підтримки Українського культурного фонду.

«Номери» – це не просто антиутопія, а пророча п’єса, сюжет якої безпосередньо пов’язаний з долею її автора, незаконно ув’язненого в Росії українця Олега Сенцова», – зазначають організатори заходу.

Режисер вистави – Тамара Трунова. Завдяки їй Манчестерський театр The Royal Exchange побачив постановку «The people are singing», що розповідає про вплив війни на Сході України на життя окремих людей. Цього року вона також поставила п’єсу драматурга Наталії Ворожбит «Погані дороги».

Квитки на виставу «Номери» можна придбати за посиланням.

Початок – о 20:00.

Частину зібраних коштів буде направлено на допомогу родині Олега та інших політичних в’язнів.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Японський креатор створює пейзажі з масок та хатніх речей

Починаючи з 2011 року, японський креатор Тацуя Танака щодня створює крихітну сценку з повсякденного життя для свого «календаря мініатюр».

Креативна Практика покаже цикл лекцій «Основи дизайну» в «Планета Кіно»

Цикл лекцій «Основи дизайну» від Креативної Практики — це двогодинна подорож у царину графічного дизайну. В рамках показу — питання ...

Нідерландська дизайнерка перетворює пігулки на комах

Дизайнерка перетворює пігулки на комах, порівнюючи різноманіття таблеток з різноманіттям комах у живій природі.

У Лондоні з’явилися білборди, які вимірюють забруднення повітря

Білборди, які вимірюють забруднення повітря, зображають вкриті квітами легені, які допомагають візуалізувати чистоту повітря поблизу.

Платформа Photocrowd оголосила 10 найкращих «картопляних» фото

Онлайн-платформа для фотографів провела конкурс Potato Photographer of the Year та обрала десять найкращих цьогорічних «картопляних» фото.

Протестний рух Replast SS2021 та колекція одягу зі сміття від київської дизайнерки

Київська дизайнерка Сніжана Чернецька (banda agency) та авторка інстаграм-проєкту @kyiv_bag_digest переосмислила пластик. Так народилась колекція одягу фактично зі сміття. Разом ...