У каждого свое «Perfect body»

Вдохновившись проектом журналистки Esther Honig и использовав эту фотографию…  

      … Британский сервис Online doctor попросил графических дизайнеров со всего мира создать идеальное, по их мнению, тело для жителей разных стран.

Авторы проекта утверждают, что 40% мужчин в Великобритании чувствуют влияние телевидения и журналов на их представления об идеальном теле, что, в свою очередь, негативно сказывается на их самооценке.

Запуская подобный проект, ресурс Online doctor преследовал цель, чтобы “данный отчет помог мужчинам поверить в себя и понять, что физическое и психическое здоровье важнее внешности»

Результаты оказались очень интересными:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».