Ты мне белку, я тебе свисток…

В последнее время люди стали все меньше доверять друг другу, меньше общаться и делиться. Очень часто мы даже не знаем, кто живет в соседней квартире.

“Дружеские отношения между соседями являются залогом безопасности и благополучия как каждого члена общества, так и общества в целом”, – отмечают организаторы.

Итак, всем желающим принять участие в проекте предлагают распечатать специальные наклейки и вывесить объявление о старте проекта в своем доме, после чего наклеить у себя на почтовый ящик наклейку с изображением той вещи, которую вы можете одолжить в случае необходимости кому-то из соседей. Таким образом, каждый будет знать, в какой квартире можно одолжить нужную вещь.

Скачать наклейки можно здесь. На пустых наклейках можно написать название вещи, которую вы можете занять.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».