TSарская косметика

Самыми узнаваемыми символами приближающегося Рождества уже давно стали аромат имбирного печенья и празднично украшенные хвойные деревья. Когда речь идёт о том, чтобы сделать праздник красивее, необходим праздничный макияж. Поскольку Рождество всё ближе, компания L’Oréal Paris решила порадовать всех своих поклонников новой эксклюзивной коллекцией косметики Tsarina, разработанной Каримом Рахманом (Karim Rahman).

Фото: luxurylaunches.com

Вдохновением для коллекции стало величие царской России, пишет Upakovano.ru. В неё вошли золотистые и перламутровые лаки для ногтей, аметистовые и лимонно-жёлтые тени для век, а также смелая ярко-красная губная помада.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як визначити шрифт та колір: дві ініціативи, покликані полегшити роботу креаторам

Платформа FontInLogo збирає інформацію про логотипи брендів, а мобільний додаток Pantone Connect дозволяє класифікувати будь-який колір.

BBDO Ukraine створило нову айдентику для Одеського міжнародного кінофестивалю

Коли у BBDO Ukraine розпочали співпрацю з кінофестивалем, головним завданням було — знайти візуальну форму, яка найкращим чином розповість про ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Навесні ми писали про старт нового українського проєкту на підтримку прав ЛГБТ+ спільноти «Союзники в дії». Реалізує його ГО «Точка ...