TSарская косметика

Самыми узнаваемыми символами приближающегося Рождества уже давно стали аромат имбирного печенья и празднично украшенные хвойные деревья. Когда речь идёт о том, чтобы сделать праздник красивее, необходим праздничный макияж. Поскольку Рождество всё ближе, компания L’Oréal Paris решила порадовать всех своих поклонников новой эксклюзивной коллекцией косметики Tsarina, разработанной Каримом Рахманом (Karim Rahman).

Фото: luxurylaunches.com

Вдохновением для коллекции стало величие царской России, пишет Upakovano.ru. В неё вошли золотистые и перламутровые лаки для ногтей, аметистовые и лимонно-жёлтые тени для век, а также смелая ярко-красная губная помада.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...