Такою Австралію ви ще не бачили. Незбудовані споруди постали в проекті NeoMan Studio

П’ять австралійських міст перевтілилися в новому творчому проекті. Креативне британське агентство NeoMan Studio разом зі страховою компанією Budget Direct представили серію відомих австралійських міст та місцин у зовсім незвичних амплуа.

Занурившись в архіви, дослідники відшукали архітектурні проекти споруд, пам’ятників, міст, які так і не були реалізовані за певних причин чи обставин, та розробили серію реалістичних зображень, де ці проекти виглядають так, як виглядали би за умови їхнього потенційної побудови.

Креатори пояснюють, що такі знахідки можуть відкрити багато нового для жителів Австралії та завзятих туристів зі всього світу.

Враховуючи той факт, що австралійська архітектура вражає своєю інноваційністю та особливим стилем, серія таких фотографій здатна показати її в зовсім іншому світлі, а можливо й стати одним із найбільш знакових архітектурних відкриттів країни.

Стосовно знайденого: в столиці штату Західна Австралія, в місті Перт, міг би величатись Собор та монастир Нової Норчії. Його план був розроблений архітектором П’єром Луїджі Нерві, що народився наприкінці 19 століття. Як можемо бачити, споруда мала бути об’ємно-плоскою, оточеною значно більшою, ніж сам собор, площею сходів. А розташовуватися такий комплекс міг би там, де зараз знаходиться кладовище, між коледжем святого Гертруди та коледжем святого Ілдефонса.

 

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

В одному із найкрупніших міст Австралії – Канберрі, могла б розгорнутися масштабна будівля Капітолія.

Автором такої ідеї був відомий американсько-австралійський архітектор Уолтер Берлі Гріффін, якого називають «батьком Канберри», оскільки немало його будівель прикрашають місто.

На зображенні нереалізованого Капітолія можемо бачити дійсно велетенську споруду, яка наче поєднує декілька стилів та притаманних різним культурам рис.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

А розміщуватися такий комплекс за задумом архітектора повинен був на місці сучасної будівлі Парламенту в Канберрі.

Наступним відшуканим нереалізованим проектом став Будинок Парламенту в Сіднеї. Котрий кардинально різниться від попередніх споруд, навіть, зовсім далекій від архітектури людині.

Його творцем був Вільям Х. Лінн, а сама споруда мала розміщуватися на вулиці Макварі.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

В місті Брісбен по вулиці Гота, 41 мав би розташуватися ось такий Собор Святого Імені. Архітектурний проект розроблявся фірмою “Hennessy, Hennessy & Co.”

Ця будова повинна була стати найбільшою церковною спорудою будь-якої християнської конфесії в Південній півкулі, що мала б 100 м завдовжки, 67 м та 82 м заввишки.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

І, наостанок, проект в Мельбурні, що був варіантом перепланування центрального ділового району в місті. Звався він  Джолімонтовий двір або «залізниця  Джолімонта».

Архітектором такого проекту був Вальтер Берлі Гріффін.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...