П’ять австралійських міст перевтілилися в новому творчому проекті. Креативне британське агентство NeoMan Studio разом зі страховою компанією Budget Direct представили серію відомих австралійських міст та місцин у зовсім незвичних амплуа.

Занурившись в архіви, дослідники відшукали архітектурні проекти споруд, пам’ятників, міст, які так і не були реалізовані за певних причин чи обставин, та розробили серію реалістичних зображень, де ці проекти виглядають так, як виглядали би за умови їхнього потенційної побудови.

Креатори пояснюють, що такі знахідки можуть відкрити багато нового для жителів Австралії та завзятих туристів зі всього світу.

Враховуючи той факт, що австралійська архітектура вражає своєю інноваційністю та особливим стилем, серія таких фотографій здатна показати її в зовсім іншому світлі, а можливо й стати одним із найбільш знакових архітектурних відкриттів країни.

Стосовно знайденого: в столиці штату Західна Австралія, в місті Перт, міг би величатись Собор та монастир Нової Норчії. Його план був розроблений архітектором П’єром Луїджі Нерві, що народився наприкінці 19 століття. Як можемо бачити, споруда мала бути об’ємно-плоскою, оточеною значно більшою, ніж сам собор, площею сходів. А розташовуватися такий комплекс міг би там, де зараз знаходиться кладовище, між коледжем святого Гертруди та коледжем святого Ілдефонса.

 

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

В одному із найкрупніших міст Австралії – Канберрі, могла б розгорнутися масштабна будівля Капітолія.

Автором такої ідеї був відомий американсько-австралійський архітектор Уолтер Берлі Гріффін, якого називають «батьком Канберри», оскільки немало його будівель прикрашають місто.

На зображенні нереалізованого Капітолія можемо бачити дійсно велетенську споруду, яка наче поєднує декілька стилів та притаманних різним культурам рис.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

А розміщуватися такий комплекс за задумом архітектора повинен був на місці сучасної будівлі Парламенту в Канберрі.

Наступним відшуканим нереалізованим проектом став Будинок Парламенту в Сіднеї. Котрий кардинально різниться від попередніх споруд, навіть, зовсім далекій від архітектури людині.

Його творцем був Вільям Х. Лінн, а сама споруда мала розміщуватися на вулиці Макварі.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

В місті Брісбен по вулиці Гота, 41 мав би розташуватися ось такий Собор Святого Імені. Архітектурний проект розроблявся фірмою “Hennessy, Hennessy & Co.”

Ця будова повинна була стати найбільшою церковною спорудою будь-якої християнської конфесії в Південній півкулі, що мала б 100 м завдовжки, 67 м та 82 м заввишки.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

І, наостанок, проект в Мельбурні, що був варіантом перепланування центрального ділового району в місті. Звався він  Джолімонтовий двір або «залізниця  Джолімонта».

Архітектором такого проекту був Вальтер Берлі Гріффін.

RPX12F Melbourne city skyline along Yarra River, Victoria, Australia

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.