Таинственность и красота ледяных образований Аляски

«Ледяные образования» – проект японского фотографа Рёты Каджиты (Ryota Kajita) о несимметричной и холодной красоте природы. Над проектом фотограф работал с 2010 года, тщательно изучая уникальные всевозможные ледяные узоры в отдалённых районах Аляски.

Будучи на Аляске, фотограф последние восемь лет отправлялся на различные уголки полуострова в поисках сложных узоров, созданных природой, не забывая при этом прихватить свою среднеформатную фотокамеру.

Фотопроект Каджиты демонстрирует мимолётный характер окружающей среды, а также говорит о том, что красота не только в симметричности и гармонии, а также в своей уникальной непропорциональности.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...