Сверхудобная упаковка повышает лояльность

Начинающие дизайнеры Сатьяджит Миттал и Шрея Чандоркар представили концепт Biscuit Pack, который призван улучшить взаимодействие потребителя с таким продуктом, как печенье в эксклюзивной премиум-упаковке. Упаковка разработана таким образом, что печенье не нужно перекладывать в другой контейнер, и не нужно прикладывать особых усилий, чтобы достать его из коробки.

Фото: packagingoftheworld.com

Чтобы вынуть печенье, потребителю нужно приподнять внутреннюю шестигранную призму, и выдвинуть печенье. На лицевой стороне коробки сделано вырубное отверстие, которое позволяет увидеть, сколько печенья осталось в пачке.

Фото: packagingoftheworld.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...