Сумка вместо бочки

Тренд на вино в дамских сумочках стал ещё популярнее с выходом на рынок стильной большой сумки, которая способна вместить до пяти литров вина. Разработана такая сумка дизайнером Трейси Любберс (Tracey Luebbers). Бирюзово-красно-бежевая сумка выпускается со специальным пакетом для дозировки, который позволяет насладиться вином в любом удобном для этого месте.

Функция новой сумки не так очевидна, как это было в случае с подобными сумками прошлых лет. Она оснащается краником с одной стороны, и продаётся на сайте UncommonGoods.com за 129,95 долларов США. Помимо вина, в такую сумку можно налить до пяти литров готовых коктейлей. Остальное место в сумке можно использовать для хранения телефона, декоративной косметики и других повседневных аксессуаров. В ней также есть пакет для льда и отделения для стаканов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...