Справедливость глазами мировых лидеров

В серии иллюстраций «Femida»  Агаев без прикрас продемонстрировал лицо Фемиды, каким оно есть сейчас в разных странах. В своих циничных откровенных работах он заострил внимание на наиболее дискуссионных элементах культуры каждой из стран и влиянии, которое они оказывают.

«Я потратил не менее 15 дней для создания этой серий. Я углублялся в особенности каждой страны, и теперь с уверенностью могу сказать, что эти иллюстрации изображают реальную ситуацию в каждом из регионов», – говорит иллюстратор.

Помимо «Femida», художник так же известен сериями иллюстраций “Holy Selfie“, “Global Police” и “Just Dictators“.

 

Азербайджан

 

Турция

Греция

 

Франция

 

Россия

Сирия

Иран

 

Бразилия

Америка

 

Китай

Северная Корея

 

Германия

 

Великобритания

Пингвиляндия

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».