Спасите! Наш папа – фотограф

Горе в семье – отец фотограф. Только американское семейство Вейнер так не считает. Глава семейства Ги Вейнер признался, что, когда у вас сначала появляется один ребенок, а со временем второй, у вас есть время, чтобы привыкнуть ко всему хаосу, что может натворить безобидный младенец. Но когда у вас близняшки, есть опасность быть «похороненным» под тоннами памперсов.

Тем не менее, эта семья не отчаялась и решила из этого сделать выгоду. Ги Вейнер – отец с большим воображением и фотоаппаратом –  решил создать для своих детей лучшие фотографии, которые показывают, насколько дружна их семья и разносторонние их дети. На фотограіии Вейнера вдохновляли сюжеты известных фильмов и мировых шедевров.

Также Вейнер  заявляет, что дети и животные в процессе создания фотошедевров не подвергались опасности или дискомфорту.

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».