Создан сервис, который обрабатывает фото с помощью эмодзи

Американский дизайнер и разработчик Эрик Льюис создал веб-инструмент Emoji Mosaic, который обрабатывает фото с помощью емодзи. Об этом сообщает онлайн-издание The Verge.

Сервис перерабатывает изображение в мозаику из емодзи-символов. Для этого достаточно загрузить фотографию в соответствующее поле на сайте. Сервис не предлагает никакой кастомизации.

С помощью Emoji Mosaic можно обрабатывать классические произведения искусства, к примеру «Мону Лизу» Леонардо да Винчи.

Или кадр из сериала «Игра престолов».

Сервис доступный по ссылке.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ковідний диван і табурет із газет: чудернацькі меблі як витвір мистецтва

Химерні віртуальні об’єкти, невидиме під дощем крісло та ковідний диван: щось із цього спокійно можна використовувати, а на щось – страшно сідати.

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.