Создан сайт с визуализациями климатических изменений в разных странах мира

Климатолог из Университета Рединга Эд Хокинс создал сайт с визуализациями климатических изменений в различных странах мира. Они выполнены в виде полосок теплых и холодных цветов, иллюстрирующие изменение средней температуры за последнее столетие.

Сайт использует данные Berkeley Earth – независимой организации ученых, исследующих изменения климата. Для большинства стран визуализации показывают, как менялась температура с 1901 по 2018 год, а за изменениями в Великобритании, США, Германии и Швейцарии можно проследить с 19 века.

Так выглядит визуализация изменений климата в Украине с 1901 по 2018 год.

Визуализации могут бесплатно загрузить все пользователи, а авторы сайта призывают делиться ими в соцсетях с хэштегом #ShowYourStripes, чтобы привлекать внимание к климатической проблеме.

Фото: singularityhub.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».