Сладкий музей детской мечты

Новый музей мороженого в Нью-Йорке выглядит как произведение искусства. Он создавался Мэелис Банн (Mayellis Bunn) и Мэниш Вора (Manish Vora). В музее посетители могут прыгнуть в бассейн объёмом 10 куб. м., наполненный несъедобными разноцветными посыпками. Уникальное место будет открыто в течение всего августа.

Помимо необычного бассейна, здесь представлены съедобные шарики, шоколадная комната и огромное сливочное мороженое, которое может побить рекорд, установленный в 2000 году компанией Baskin Robbins. Посетители получат возможность покачаться на мороженом-сэндвиче, на ложке для мороженого, а также найти любимый вкус с помощью специального приложения.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Куликової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Митці, як завжди, у пошуках нових можливостей, навіть на карантині. Аби зрозуміти, як переживають ізоляцію співвітчизники, арт-консультантка, менеджерка культурних проєктів ...