Сладкий музей детской мечты

Новый музей мороженого в Нью-Йорке выглядит как произведение искусства. Он создавался Мэелис Банн (Mayellis Bunn) и Мэниш Вора (Manish Vora). В музее посетители могут прыгнуть в бассейн объёмом 10 куб. м., наполненный несъедобными разноцветными посыпками. Уникальное место будет открыто в течение всего августа.

Помимо необычного бассейна, здесь представлены съедобные шарики, шоколадная комната и огромное сливочное мороженое, которое может побить рекорд, установленный в 2000 году компанией Baskin Robbins. Посетители получат возможность покачаться на мороженом-сэндвиче, на ложке для мороженого, а также найти любимый вкус с помощью специального приложения.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».