Сюрротерапия от Lali.Olivia.  Фотографии, которые побеждают стресс

Lali.Olivia – журналист и дизайнер, работающая в сфере диджитал искусства, создала серию фотоманипуляций. По словам Lali.Olivia, эти фотоманипуляции способны вылечить любой стресс.

Она создавала образы для фотографий в течение нескольких месяцев,  и это помогло ей контролировать ее беспокойство. Также Lali.Olivia добавила, что когда чувствуешь себя так, словно задыхаешься в этом мире и не можешь найти спасения ни в чем, разгадывание образов на фотографиях помогает уму расслабиться и переключиться на что-то другое.

Проверьте сами, насколько сюрреалистические работы Lali.Olivia помогают от волнений и беспокойства:

Диана Мехедок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ковідний диван і табурет із газет: чудернацькі меблі як витвір мистецтва

Химерні віртуальні об’єкти, невидиме під дощем крісло та ковідний диван: щось із цього спокійно можна використовувати, а на щось – страшно сідати.

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.