Щодня мільйони користувачів шукають зображення, відео та музику. А ключові слова, які вони використовують, дозволили Shutterstock визначити, які саме креативні тренди наразі набирають популярності і стануть визначальними в 2021 році.

ДИЗАЙН

Переливчасті чорнильні патьоки, сюрреалістичні портрети та унікальні візерунки, нанесені вмільцями на тканину, вказують на те, що в центрі уваги цифрового мистецтва зараз опинилися індивідуальність та недосконалість.

Сюрреалістичні обличчя

Авангардизм повертається, і портрети в стилі Пікассо знову в тренді! Поєднуючи абстрактне з реальним, ці сміливі лінії перетворюють звичайне на фантастичне і підносять усе, притаманне людині.

За цей час пошуки за запитом «ескізи облич» зросли на 536%.

Чорнильні пейзажі

Патьоки переливчастих відтінків, металевий полиск та кольорові бризки складаються у пейзажі з текстур, що вільно перетікають одна в одну. Мармурові візерунки створюють красу з хаосу.

Фарбована вручну тканина

Хіт домашньої моди типу «зроби сам» тепер опановує і цифровий дизайн. Такі зроблені вручну візерунки пробуджують ностальгію за 1970-ми та їх характерним флером. Зараз, коли існують сотні технік фарбування тканини, цей тренд став для умільців прекрасним способом виразити своє бачення краси.

ФОТОГРАФІЯ

Фотографи все частіше покидають свої студії та фокусують об’єктиви на реальності. Постановочна фотографія втрачає свою популярність а реальність її, навпаки, здобуває – реальні люди, реальні ситуації, реальне життя.

Самоідентичність

На Землі живе понад 7,5 мільярдів людей, і ці автентичні портрети дозволяють нам побачити весь широкий спектр краси, яка тільки є у світі.

До речі, пошукові запити на фото небінарних людей зросли на 2300%.

Самоідентичність

Внутрішній світ

Наше життя перевантажене інформацією, і це спонукало багатьох з нас поставити в пріоритет дещо матеріальніше. Самих себе, наприклад. Це дало поштовх новому типу фотографій, які фіксують моменти, присвячені хобі, іграм та догляду за собою.

ВІДЕО

Дійсно хороше відео – це те, яке знаходить відгук у серцях. Тут, як показують дані Shutterstock, креативні тренди 2021 року поділяються на два напрямки: велич природи та чудернацький світ уяви.

Ексцентрична анімація

Програмне забезпечення для спецефектів та анімації постійно вдосконалюється, що дає творцям контенту все нові й нові способи втілення в життя своїх ідей. Судячи з пошукових запитів, у час, коли записувати нове відео стало набагато складніше, люди дедалі більше почали цікавитися грайливою мультиплікацією та анімаційним дизайном.

Величне

Shutterstock також відзначає зростання кількості пошукових запитів, присвячених величним та приголомшливим картинам природи. Хвилі, що б’ються об берег, залиті сонячним світлом дюни, та оповиті імлою гори – всі ці відео здатні пробудити глядача від сонного заціпеніння, перенісши його хоча б подумки кудись далеко.

МУЗИКА

Енергійній музиці завжди належала особлива роль в креативних проєктах, а обережний оптимізм щодо 2021 року ще більше пришвидшив зростання її популярності.

Струнні інструменти

Серед музичних записів зі струнними інструментами явно простежується тяжіння до музики, яка зворушує. Ці мелодії, як класичні так і сучасні, дозволяють слухачеві піднестися душею та підняти собі настрій.

Енергійність і грайливість

«Впевнений у собі» жанр і цього року теж не здає своїх позицій. Втім, зараз він відзначається швидким ритмом, енергійним перебором струн та злетами крещендо. Така музика є грайливою та енергійною і здатна викликати чимало емоцій.

ЧОГО ВАРТО ОЧІКУВАТИ?

2020 рік багато кого спантеличив. Тому зараз люди шукають інформацію, намагаючись досягти якогось вищого розуміння.

Незвідане

Що ще можна шукати, якщо відповідь на будь-яке ваше запитання у вас під рукою? Як виявляється, багато що. Креативники зараз перебувають у пошуках чогось нового: чи це будуть природні дива, чи загадкові явища людських душі та тіла. Невідоме. Невідкрите. Неймовірне.

ГЛОБАЛЬНІ ТРЕНДИ

Також Shutterstock визначив найпопулярніші пошукові запити у 26 країнах, щоб показати, якими будуть креативні тренди 2021 в окремо взятих далеких та близьких куточках світу. Переглянути їх на мапі можна тут.

Джерело

Pinterest визначає дещо інші креативні тренди 2021 року.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.

Креатив до Китайського Нового року 2021: вміння радіти у непрості часи

Рекламний креатив до Китайського Нового року 2021 мусив відмовитися від багатьох традиційних образів, але сторітелінг це не зупинило.