Штраф за кружочек

Согласно заключению суда, Apple при разработке iPod незаконно позаимствовала у 57-летнего изобретателя Норихико Саито дизайн сенсорного круга управления Click Wheel.

Из документов инженера следует, что он запатентовал технологию в 1998 году. Саито просил увеличить размер компенсации до $83,5 миллионов, но суд отклонил требование.

Apple была признана виновной в плагиате колеса управления судом по интеллектуальной собственности Японии в 2014 году. После этого компания подала на апелляцию, утверждая, что имеет собственные патенты, зарегистрированные ранее. Однако Верховный суд не нашел этому подтверждения.

В материале использована фотоиллюстрация valeriiaarnaud / Shutterstock.com“>shutterstock.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».