Шарф-бар по двухсотлетнему рецепту

На этой неделе Burberry отступит от традиций и внесёт красочные изменения в стиль знаменитого модного бренда. Марка открывает шарф-бар Burberry, в котором будет представлена коллекция облегчённых и классических кашемировых шарфов культовых расцветок. Шарфы являются образцом искусного мастерства, которым славится 200-летняя фабрика в г. Элгин и еще одна фабрика в г. Эр, Шотландия.

Фото: luxurylaunches.com

В линейке будет представлено более 30 расцветок шарфов. Следуя веяниям времени, бренд представил персонифицированную маркетинговую кампанию, в рамках которой консультант поможет разобраться с онлайн-версией бара.

В коллекции бренда Осень/Зима-2015 также будут представлены новые пончо Burberry. Впервые в истории Burberry представила и новые цвета в линейке знаменитых тренчей.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...