Sergey Makhno Architects вп’яте отримала головну інтер’єрну премію країни

Студія українського дизайну ти архітектури Sergey Makhno Architects виборола гран-прі конкурсу «Інтер’єр року» за проект Дім Шкруба. Це будинок у передмісті Києва, виконаний у сучасному українському стилі.

Церемонія нагородження відбулася 6 грудня у КВЦ «Парковий». Конкурс проводиться водинадцяте і збирає більше 1000 відвідувачів щороку. Серед цьогорічних членів журі — голандець Річард Хаттен, чиї роботи експонуються у Design Museum London і MoMA; француженка Маталі Красе, нагороджена національним французьким орденом «За заслуги», авторка світового бестселеру про дизайн «Thammada — The Adventurous Interiors of Paola Navone» Паола Навоне.

Цьогорічна перемога для студії Sergey Makhno Architects стала вже п’ятою на конкурсі. Раніше майстерня також отримувала гран-прі конкурсу та перемоги у номінаціях.

«Я дійсно щасливий, що цю відзнаку отримав проект, який фактично “зшитий” з українських традицій. Цим міжнародне журі ще раз підтвердило, що ми можемо бути цікаві світу тільки, якщо будемо самими собою. Коли я вперше відвідав Японію і побачив, як вони цінують свою спадщину, зрозумів, що українська культура — також надзвичайно багата, але ми не завжди вміємо її цінувати. Японія повернула мені Україну. Розплющила очі і, головне, відкрила серце тому багатству, що маю від народження, в себе вдома», — каже Сергій Махно.

Дім Шкруба має традиційний для України очеретяний дах, фасад оздоблений деревом. В інтер’єрі віддали увагу сучасному мистецтву та українським традиціям: стіни з глини, за обідній стіл слугує гуцульський 1935 року, на кухні є мисник, дерево використали повторно — розібрали старі хати. Оздобили керамікою та живописом.

Фото: Sergey Makhno Architects 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...