Селфи в глазах белого медведя. Часть 1.

Дэвид Ярроу – всемирно известный фотохудожник дикой природы. Снимки Ярроу входят в число самых востребованных работ своего жанра.. Фотографа представляют ведущие мировые галереи, а его снимки продают на сумму до 60 000 долларов.
На некоторых впечатляющих снимках Дэвида Ярроу дикие животные изображены среди людей. Например, в поезде или на барной стойке. В съёмках участвовали животные в неволе. Фотограф придумывал сценарии и небанальные ситуации, чтобы создавать интересные композиции, но звери не всегда придерживались планов. «Волк есть волк, он не склонен подчиняться», – сетует фотограф.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».