Самый модный Аэропорт

 Дефиле проходило на перроне лётного поля Аэропорта у Терминала «D»: здесь был смонтирован подиум, сцена, установлены видео- и аудиоаппаратура для шоу. Аэропорт обеспечил уникальный фон — настоящие самолеты, которые стали также центром притяжения для всех гостей, желающих сфотографироваться «на взлётке».

 

 На время показа Зал ожидания Терминала «D» стал Залом приемов — местом, где гости могли знакомиться и общаться.

 

Национальный тур «Fashion Globus Ukraine» объединил дизайнеров из 12 регионов Украины. Вначале апреля коллекция «Самая любимая» была представлена на Неделе Моды в Нью-Йорке. После показа в США дизайнеры отправились в тур по Украине, и 24 апреля завершили показ неповторимым шоу в Аэропорту «КИЕВ».

 

 

Благодаря совместным усилиям Аэропорта «КИЕВ» и его эксклюзивного рекламного партнера Группы Компаний «РТМ-Украина» в очень короткие сроки удалось согласовать огромное количество вопросов, объединить подрядчиков, привлечь рекламодателей и сделать шоу в Международном Аэропорту «КИЕВ» действительно эффектным завершением уникального культурного проекта в 2015 г.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...