Самый ароматный архив

Франция славится своими парфюмерными ароматами, поэтому ни для кого не станет сюрпризом тот факт, что в стране существует целая библиотека ароматов и запахов. В Версале расположена библиотека Osmothèque, которая имеет право, как пишет Guardian, попросить предоставить формулу любого нового парфюмерного продукта, выходящего на рынок Франции. Osmothèque существует для того, чтобы создавать архив ароматов, гарантируя, что формула парфюмерного продукта не потеряется и не будет уничтожена.

В настоящее время в архиве хранится 3 200 духов, включая несколько ароматов, которые больше не выпускаются, в том числе первые версии таких классических духов, как Chanel No. 5, Guerlain Mitsouko и т.д. В библиотеке также проходят лекции, которые позволяют больше узнать о мире парфюмерии.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».