Самые впечатляющие свадебные торты

Когда речь идёт о празднованиях, пышные торты являются неотъемлемой их частью. Даже те, кто не любит сладкое и торты, могут поменять своё мнение, увидев эффектные и вызывающие восторг произведения от кондитерской LeNovelle Cakes. Это семейная кондитерская в Джакарте, которая специализируется на эпичных свадебных тортах. Начиная со сказочных замков и заканчивая глазированными кафедральными соборами и пагодами высотой до 7 метров, кондитерская создаёт впечатляющие творения, на которые приятно смотреть, и жалко есть.

Основанная в 1993 году кондитерская, первоначально занималась продажей тортов к дню рождения для друзей и членов семьи. Сегодня эта известная во всём мире кондитерская выросла до невероятных размеров. Здесь создаются произведения кулинарного искусства, которые требуют 24 человек и 12 часов работы в день в течение целого месяца. Большая часть их тортов достигает высоты в 7 метров и может весить десятки килограммов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Укрпошта» показала і запропонувала обрати найкращий дизайн для майбутніх платіжних карток

Як тільки буде прийнятий закон 2788-д щодо створення державного «поштового» банку, мільйони жителів України вже з кінця 2020-го – початку ...

На що була б схожа типова світова банкнота: закономірності дизайну паперових грошей

Вебсайт Money.co.uk нещодавно опублікував нове дослідження, у якому було розглянуто різноманітні естетичні атрибути паперових грошей з різних країн світу.

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.