Самая дорогая авторучка, самые необычные чернила

 Итальянский бренд Montegrappa и польская компания Wealth Solutions объединились, чтобы создать роскошную ручку, наполненную 275-летним коньяком. Места любого коллекционера — ручка Gautier содержит спиртное в капсуле на колпачке. Редчайший коньяк был получен компанией Wealth Solutions на аукционе, организованном Bonhams Fine Art Auctioneers & Valuers в Нью-Йорке.

Бутылка 1796 года и её великолепным содержимое, приобретённые коллекционерами, получила статус самого старого коньяка, проданного на открытых торгах. Ручки будут продаваться в разных вариантах: в золотом оформлении для мужчин, и в серебристом — и для женщин, и для мужчин. Помимо того, что в колпачке находится ароматный коньяк, ручка может похвастаться корпусом из чистого дуба. Золотая ручка обойдётся покупателю в 17712 долларов США, а серебряная — в 5904 доллара США.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».