Рыбы, живущие в 3D мире

Мисава представил напечатанные в 3D формате скульптурные формы в виде композиционных деталей для обитания рыб, черепах, креветок и водных растений. Его целью было показать, как естественные прекрасные создания переплетаются с рукотворными элементами, а главное, как органично они дополняют друга.

Вложить философский подтекст в на первый взгляд чисто техническую работу, Мисаву подтолкнула вода. Художник находит вдохновение в её многочисленных переливах, преломнениях света и её среде в целом.

“Под поверхностью себя самой, вода является уникальной природной средой, которая излучает энергию, полностью противоположную воздуху, и этим она неповторима, этим она и интересна.” – говорит Харука Мисава.

 

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...