Революционно-экологический дизайн аргентинских банкнот

На банкнотах вместо портретов исторических деятелей страны и памятников архитектуры, типичных для всех банкнот, изображены типичные пейзажи Аргентины:леса, пампасы, горы, пустынные плато, и на их фоне типичные для этой страны животные. Свой проект подруги-дизайнеры называют “биодиверсией”.

“Мы считаем, что природная красота и своеобразие намного больше характеризуют и символизируют страну, чем персоналии со спорными заслугами” – утверждают авторы в своем “манифесте”. “Кроме того, этих персон скоро забудут, а природа и животные останутся с нами навсегда”.

Конечно, это больше провокация, у которой вряд ли есть шансы на реализацию, но выглядит интересно и достойно вашего внимания.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».