Раскраска от топ-дизайнера

На 102 страницах книги Matthew Williamson: Fashion, Print & Colouring Book будут представлены не только черно-белые узоры для раскрашивания, но и фотографии с бэкстейджа показов, эскизы, а также небольшие комментарии самого дизайнера. 

«Книгу можно назвать ретроспективой моего творчества. Ею мы отмечаем важную веху нашего бренда — последние 20 лет работы. Книгу можно считать спин-оффом к тренду на альбомы для раскрашивания, которые мы видим сейчас в огромном количестве в книжных магазинах. Она похожа на них, но все же является чем-то большим: в книге представлены не только мои принты, но и вдохновившие меня на них вещи, то, что стояло за созданием узора. Так что книга получилась чуть более серьезной, чем остальные раскраски», — рассказал Мэттью Уильямсон изданию WWD.

Стоимость книги — $ 20,95, если покупать ее на официальном сайте Matthew Williamson, или $ 18,86, если сделать предзаказ на Amazon.

Источник:https://www.buro247.ru/fashion/news/mettyu-uilyamson-vypustil-raskrasku-s-firmennymi-p.html

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.