Проекти трьох українських студій потрапили до лонглистів Dezeen Award 2019

Журнал Dezeen оприлюднив лонглисти конкурсу Dezeen Awards 2019, який покликаний обрати найкращі проекти у сфері дизайну та архітектури. До списків півфіналістів увійшли українські студії Yod Design, Zakharchitects та Yakusha.

Загалом, журі конкурсу переглянуло 4500 заявок з 87 різних країн.

До лонглисту проектів інтер’єру відібрали 250 робіт. Зокрема, команда Yod Design lab потрапила до списку з проектом домініканського ресторану Taino у категорії «Restaurant and bar interior». За першість в цій номінації змагатимуться 27 робіт.

У категорії «Small workspace interior» опинилася студія Yakusha, яка розробляла проект київського креативного простору для архітекторів, дизайнерів, стилістів, фотографів та копірайтерів Ya Vsesvit.

Лонглист дизайнерських проектів нараховує 261 роботу і представлений 10 категоріями. За лідерство у номінації «Furniture design» змагається студія Zakharchitects.  Її проект Gate — про меблі, що трансформуються і адаптуються під різні зони.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...