Португальская художница связала мурал, посвященный свободе молодежи

Португальская художница Ана Мартинс, которая работает под псевдонимом Aheneah, поразмышляла о непринужденной свободе молодежи и перенесла свои соображения на стену одного из зданий в Вила-Франка-де-Шира (Португалия). Особенность мурала в том, что его не нарисовали, а связали.

Граффити можно увидеть по пути в местную школу.

22-летняя художница объяснила выбор локации: «Каждый день, на протяжении многих лет, тысячи детей проходят мимо этой стены, соблюдая маршрут «дом-школа». Большую часть времени они витают в облаках, теряются в пространстве, времени и рутине. Пока их пути не изменят направления. Это случилось и со мной несколько лет назад».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...