Портрет, который создал искусственный интеллект, продали за 432 000$

На аукционе Christie’s продали картину, созданную искусственным интеллектом, за 432 000 долларов. На ней изображен выдуманный персонаж (судя по одежде, скорее всего, священник) Эдмонд Белами, пишет The Daily Mail.

Чтобы создать рисунок, французская творческая группа Obvious загрузила 15 000 классических портретов в нейросеть. Как только программа поняла алгоритм действия, она сгенерировала новую серию из 11 картин, которую художники назвали «Семейство Белами».

Портрет Эдмонда Белами предварительно оценили в 7 – 10 тысяч долларов. Между двумя участниками аукциона, один из которых делал ставки по телефону, разгорелась нешуточная борьба за картину. И, таким образом, цена за работу ИИ выросла в 43 раза.

Имя нового обладателя портрета пока не сообщают.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».