Португальський художник Андре Чіоте (Andre Chiote) зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах. Об’єкти для проекту під назвою «Священні місця» (Sacred Spaces) було дібрано з усього світу.

Зображені вони у єдиному стилі, причому художник намагався підкреслити у кожній будівлі саме те, що робить її впізнаваною. Спрощена полігональна геометрія контрастує з природними елементами – небом, деревами, водою… Таким чином автор хотів передати діалог між людським витвором, тобто спорудами, та (припустімо) божественним, тобто природою.

Охоплюючи пам’ятки архітектури від старовинних до сучасних, ця серія показує, що, хай би там як не змінювався світ, ці будівлі з точки зору мистецтва лишаються винятковими.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...