Португальський художник Андре Чіоте (Andre Chiote) зобразив ряд відомих релігійних споруд на своїх архітектурних постерах. Об’єкти для проекту під назвою «Священні місця» (Sacred Spaces) було дібрано з усього світу.

Зображені вони у єдиному стилі, причому художник намагався підкреслити у кожній будівлі саме те, що робить її впізнаваною. Спрощена полігональна геометрія контрастує з природними елементами – небом, деревами, водою… Таким чином автор хотів передати діалог між людським витвором, тобто спорудами, та (припустімо) божественним, тобто природою.

Охоплюючи пам’ятки архітектури від старовинних до сучасних, ця серія показує, що, хай би там як не змінювався світ, ці будівлі з точки зору мистецтва лишаються винятковими.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується

WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної картини цифровими фарбами, доки вони чекають на завантаження файлу.

Після редизайну новий логотип Nissan може стати двовимірним

Цілком імовірно, що новий логотип Nissan буде двовимірним та з мінімалістичним дизайном, адже наразі тенденція до спрощення має сенс.

Креативна еволюція музеїв: від «храмів муз» до простору співтворчості

Замість передмови: вже скоро (віримо!) настане час, коли двері музеїв знову відкриються для нас. І ми знову повернемося до вічних ...

Іконічні обкладинки музичних альбомів були «оновлені» з дотриманням соціального дистанціювання

Щоб донести до широкого загалу важливість дотримання соціальної дистанції, агенція Activista зробила редизайн обкладинок музичних альбомів.

Словенський креатор робить редизайн відомих логотипів

Словенський креатор Юре Товрлян зробив редизайн відомих логотипів, щоб надати їм актуальнішого вигляду у часи епідемії коронавірусу.