Под тихий шепот бамбука

Саке — это алкогольный напиток из Японии, который готовится из ферментированного риса. В англоговорящих странах этот напиток иногда называют «рисовым вином». Тем не менее, в отличие от вина, в котором алкоголь получают после ферментации сахара, который присутствует в винограде, саке производится в процессе варения, как пиво.

В Японии, где саке считается национальным напитком, его часто подают во время специальной церемонии. Он должен быть слегка тёплым и подаваться в глиняной или керамической бутылочке. Пьют его из небольших керамических чашек.

Фото: packagingoftheworld.com

Дизайнеры решили использовать образ бамбука, поскольку он является одним из символов Японии. Они также разработали особую крышку, которая помогает наливать саке в чашку.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...