Песня Леди Гаги и Брэдли Купера «Shallow» заняла первое место в чарте Billboard

Выступление Брэдли Купера и Леди Гаги на 91-й церемонии вручения премии Оскар помогло их синглу «Shallow» занять первое место в чарте Billboard Hot 100. Об этом пишет онлайн-издание Deadline.

На прошлой неделе саундтрек к фильму «Звезда родилась» находился на 21-ой позиции рейтинга. Максимально высокую позицию песня Гаги и Купера занимала в октябре прошлого года – тогда композиции удалось взобраться на пятое место.

Музыкант-новичок Купер, который впервые попробовал себя в вокале в ленте «Звезда родилась», теперь претендует на славу, которая ускользнула от множества суперзвезд, в том числе Брюса Спрингстина, Джеймса Брауна, Backstreet Boys и Боба Дилана. В отличие от Купера, ни один из этих музыкантов так и не завоевал первое место в Hot 100.

Для Леди Гаги «Shallow» стал четвертым хитом №1 в ее карьере, и первым после триумфа «Born This Way» в 2011 году.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У паризькому Центрі Помпіду з’явиться зала з роботами українських митців

У Центрі Жоржа Помпіду в Парижі з’явиться колекція робіт українських митців. Завдяки ініціативі Українського клубу колекціонерів сучасного мистецтва в постійну колекцію ...

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.