Первое издание «Вечеров на хуторе близ Диканьки» продали за £175 тысяч

На британском аукционе Сhristie’s продали первое издание книги Николая Гоголя «Вечера на хуторе близ Диканьки». Два тома в одном издании 1831-1832 года приобрели за 175 000 фунтов стерлингов.

Первое издание, выпущенное в Санкт-Петербурге, оценили в 50 – 70 тысяч фунтов (до 90 000 долларов). Однако покупатель предложил вдвое больше. Имя нового владельца издания пока не называют.

На сайте аукциона отмечается, что некоторые части книги были отреставрированы, а отдельные листы запятнаны.

Напомним, картину, созданную искусственным интеллектом, продали за 432 тысячи долларов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Піаніст Павло Гінтов про креативність музиканта-виконавця і майбутнє класичної музики

Український піаніст Павло Гінтов сьогодні добре відомий в багатьох країнах світу. В його доробку — призи й нагороди на міжнародних ...

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Kyiv Art Fair відбудеться з 20 по 23 серпня на новій локації — Parkovy

Протягом чотирьох днів з 20 по 23 серпня у киян і гостей столиці буде можливість відвідати традиційну культурну подію — ...

Міжнародний конкурс урбаністичного фотомистецтва готується обирати переможців

Міжнародний конкурс Urban Photo Awards, який цього року відбудеться вже водинадцяте, назвав тих фотографів, що змагатимуться за першість у 2020 році.