Печенье с привкусом трагедии

Многочисленные памятные вещи с печально известного «Титаника» продолжают продаваться с молотка за немыслимые суммы. Так, например, меню с последним завтраком в первом классе ушло за 80 тыс. долларов, а приглашение на ланч на борту лайнера — почти за 60 тыс. долларов. Настала очередь печенья, которое пережило трагедию. Ожидается, что оно будет продано на аукционе за 15 тыс. долларов.

Печенье Pilot компании The Spillers and Bakers было извлечено из комплекта средств дли спасения, находившегося в одной из спасательных лодок «Титаника». Джеймс Фенвик (James Fenwick), пассажир на борту корабля Carpathia, который пришёл на помощь выжившим после крушения «Титаника», сохранил печенье. Он положил его в фотографический конверт Kodak с запиской, которая гласила «Печенье Pilot из спасательной лодки «Титаника», апрель 1912 года».

24 октября печенье будет выставлено на аукцион в доме Henry Aldridge & Son, г. Дивайзис, графство Уилтшир, Великобритания.

Заглавная иллюстрация: Shutterstock.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».