Откуси Дарту голову

 На создание съедобной скульптуры у неё ушло три недели. В настоящее время её произведение выставлено в кинотеатре Ringen, Осло, Норвегия. Скульптура состоит из металлического каркаса, ткани и домашнего пряника.

 

«Мне пришлось самой делать тесто, чтобы пряник был более прочным, — рассказала Эрикссон в одном из интервью. — В качестве клея я использовала расплавленный сахар».

  Эрикссон уже не в первый раз использует пряничное тесто для создания съедобных киноперсонажей. В прошлом она уже создавала великолепные пряничные скульптуры Смауга из «Хоббита», и лидера Автоботов — Оптимуса Прайма из «Трансформеров».

 

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина друга

До вашої уваги — друга частина статті Вікторії Кулікової про те, як відомі українські митці проводили час на карантині. У ...

Мережа супермаркетів Argos пропонує британцям вчитися барабанити на мисках та каструлях

Обличчям кампанії стала 10-річна барабанщиця Нанді Бушелл, яка опублікувала серію відеоуроків, щоб навчити британців барабанити на всьому, що є в домі.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Переможці національного конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 стали відомі в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Ukrainian Design: ...

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Легальний період для самітників: українські митці на карантині. Частина перша

Митці, як завжди, у пошуках нових можливостей, навіть на карантині. Аби зрозуміти, як переживають ізоляцію співвітчизники, арт-консультантка, менеджерка культурних проєктів ...