От вешалки до подиума

Бренд Tommy Hilfiger следует последним трендам в мире шопинга, предлагая посетителям своих магазинов окунуться в виртуальную реальность. Теперь, зайдя в магазин Tommy Hilfiger, можно побывать на показе мод, который проходил в Нью-Йорке в этом году. Очки виртуальной реальности Samsung GearVR в магазинах бренда позволяют покупателям попасть в первые ряды зрителей модного показа.

За этим концептом стоит сотрудничество марки с голландской компанией WeMakeVR. Специалисты компании сняли шоу с помощью 3D-камеры, оснащённой 14 особыми линзами. Они позволяют камере снимать видео вертикально и горизонтально с охватом в 360 градусов. Очки виртуальной реальности будут установлены в самых крупных флагманских магазинах Tommy Hilfiger в США и Европе.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...