Оскароносная туалетная бумага

Подарочные наборы номинантов на престижную американскую премию могут состоять из любых продуктов, таких как шампанское, игрушки для взрослых или путешествия в экзотические страны. В этом году в них войдёт редкая «жемчужина» — эксклюзивная туалетная бумага от компании Joseph’s Toiletries. Бумага стоимостью 277 долларов США «похожа на облако». Она на 100% изготовлена из целлюлозного волокна.

Это не просто туалетная бумага престижного бренда. Она создавалась более пяти лет 60 экспертами. В компании хотят, чтобы звёзды должным образом заботились о своей пятой точке. Примечательно, что актриса Гвинет Пэлтроу уже поручилась за продукт на своём сайте Goop.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».