Оплата кофе чехлом

В Японии теперь можно заказывать и оплачивать свой любимый кофе в Starbucks с помощью чехла для смартфона Starbucks Touch. Сеть кофеен объединилась с японской линейкой мужской одежды, чтобы разработать чехол для смартфона, который автоматически заказывает и оплачивает напитки с помощью соответствующего приложения.

Фото: designtaxi.com

Чехол Starbucks Touch разработан так, чтобы напоминать одноразовый стакан. Он имеет похожую этикетку-манжету с логотипом сети кофеен Starbucks. Второй вариант чехла оформляется красочным мозаичным узором. Чехлы продаются в двух магазинах в Японии, и подходят только iPhone 6. В компании Starbucks пока не сообщают, будут ли чехлы выпущены в США и других странах.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...

В Об’єднаних Арабських Еміратах поставили в паспортах штампи з «марсіанського» чорнила

Всі, хто цього вівторка прибували в Об’єднані Арабські Емірати, отримали в паспортах ексклюзивні штампи з «марсіанського чорнила».