Оплата кофе чехлом

В Японии теперь можно заказывать и оплачивать свой любимый кофе в Starbucks с помощью чехла для смартфона Starbucks Touch. Сеть кофеен объединилась с японской линейкой мужской одежды, чтобы разработать чехол для смартфона, который автоматически заказывает и оплачивает напитки с помощью соответствующего приложения.

Фото: designtaxi.com

Чехол Starbucks Touch разработан так, чтобы напоминать одноразовый стакан. Он имеет похожую этикетку-манжету с логотипом сети кофеен Starbucks. Второй вариант чехла оформляется красочным мозаичным узором. Чехлы продаются в двух магазинах в Японии, и подходят только iPhone 6. В компании Starbucks пока не сообщают, будут ли чехлы выпущены в США и других странах.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

10 кейсів українських цифрових продуктів: у червні відбудеться онлайн-конференція CASES: Product Design

Цифровізація стає всюдисущою і захоплює нові й нові індустрії: перевезення, медицину, продажі, довіз товарів, освіту, замовлення їжі та навіть саму ...

School of visual communication та Creativity.ua проводять конкурс до Дня дизайнера

Щорічно 27 квітня дизайнери зі всього світу відзначають своє професійне свято — Всесвітній день дизайну. Тож до Дня дизайнера разом ...