Одиночество в мегаполисе. Часть 3.

Делая акцент на заманчивых узорах и архитектуре Токио, минималистические образы японского фотографа Хирохару Матсумото образуют гипнотические композиции, которые подчёркивают другую, неожиданную сторону души столицы Японии. Вместо ожидаемого шума и суеты мегаполиса, Хирохару Матсумото успевает запечатлеть одиночные образы в различных драматических ракурсах.

В других работах Хирохару Мацумото также прослеживается тяга к подобному построению композиции — человеческая фигура на фоне городской среды. На многих его фотографиях видна и любовь к геометрии — и в качестве бэкграунда, и в качестве самостоятельных объектов съемки выступает дорожная разметка, городская навигация, облицовка зданий или плитка на улицах и площадях.

С предыдущими частями подборок фото Хирохару Матсумото Вы можете ознакомиться здесь и здесь.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...