Обезъянка с конфетками во рту

 Под маркой выпускаются натуральные конфеты. Реализуется продукция бренда в магазинах шаговой доступности.

Фото: packagingoftheworld.com

Сегодняшнее общество становится всё более ориентированным на здоровое питание. Люди всё тщательнее выбирают то, что будут есть они сами и их дети. Поэтому дизайнер решил разработать концепт, который заставит больше людей выбрать полезные для здоровья конфеты. В его задачу входила разработка детской линейки натуральных сладостей Exotic Snacks/

Фото: packagingoftheworld.com

Ассортимент сладостей состоит из порционных упаковок и пакетов для продажи конфет на развес. Студент придумал три иллюстрации обезьян, создающих ощущение игривости, и привлекающих внимание. Цвета упаковок отражают вкус снэка.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Селфі на захід сонця: художник створює фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів

У вечірніх сутінках художник Джон Маршалл може стати ким завгодно, адже саме тоді він створює свої фантастичні сцени за допомогою картонних силуетів.

Подорож квартирою у стилі стоп-моушн: як створювали мультфільм «Муніме»

Подорож квартирою у стилі стоп-моушн: як створювали мультфільм «Муніме»

Анімаційна студія Happy Hippie Lab спільно з компанією Because Production знімають мультфільм «Муніме». Це 4-хвилинна історія пригод маленького хлопчика, який зранку прокидається ...

Які ідеї перемогли в конкурсі на кращий дизайн дезінфектанту для рук

Метою конкурсу на кращий дизайн дезінфектанту для рук був пошук рішень, які дозволять людям безпечно повернутися до суспільного життя після карантину.

Yellow Clutch Advertising розробило візуальну стилістику для освітньої платформи Naukroom

Yellow Clutch Advertising спеціалізується на просуванні освітніх, наукових та культурних проектів. Нещодавно портфоліо агентства поповнилося створенням візуального стилю для проекту ...

Продакшн студія Canada нагадує про креативний потенціал нудьги

Креативна команда продакшен студії Canada зробила відео про креативний потенціал нудьги, зібравши його зі свого чималого архіву минулих робіт.

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Лондонський дизайнер створив ковдру для соціального дистанціювання

Як пояснив дизайнер, навіть він сам часом не здатен уявити собі, що таке «відстань у два метри». І ця проблема властива багато кому з нас.