О приключениях Тома и Джерри снимут полнометражную комедию

Кинорежиссер Тим Стори ведет переговоры с Warner Bros. Animation Group о съемках новой версии мультфильма «Том и Джерри». Об этом сообщает Hollywood Reporter.

В планах режиссера – снять комедию, в которой соединят игру настоящих актеров и анимационных героев.

Тим Стори известен как создатель супергеройского фильма «Фантастическая четверка», комедий «Думай как мужчина» и «Совместная поездка».

Напомним, «Том и Джерри» начинал свою историю как мультсериал. Первый выпуск увидел мир в 1940 году. Семь короткометражных мультфильмов о приключениях кота и мышонка завоевали премию «Оскар» в 1943 – 1953 годах. В 1993 оду анимационная пара получила полнометражный фильм, и таким образом, прочно закрепилась в поп-культуре.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Фестиваль американського кіно «Незалежність» відбудеться 13-19 травня

13 травня Фестиваль американського кіно «Незалежність» відкриється у кінотеатрі «Жовтень» і запрошує глядачів на великому екрані подивитись ретельно відібрану добірку американських художніх та документальних фільмів, ...