Новые пальчики на каждый день

Японские изобретения не перестают удивлять своей оригинальностью. Теперь нестандартный подход к обыденным вещам добрался даже до таких элементарных вещей, как женские колготки. В Японии создали женские колготки с различными узорами педикюра на ногтях. Теперь не обязательно перекрасшивать ногти под каждый новый образ – можно просто надеть колготки с подходящим узором. “Педикюр” на колготках существует в разных цветовых гаммах и текстурах. Можно найти узоры в горошек, в сердечко, однотонные, с затейливыми рисунками и многие лругие. На рынке новинка быстро нашла свою нишу, покорив сердца ленивых модниц по всеу миру.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якої форми набуває сучасний візуальний креатив у арабській культурі

Лабораторія дизайну Archief Cairo бере свій початок із досліджень «вуличного» креативу: наліпки на машинах, вивіски магазинів і навіть сміття під ногами.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...