Найпрестижніше дизайн-медіа світу опублікувало проект української студії Sergey Makhno Architects

Світовий медіа-трендсетер про архітектуру Dezeen опублікував проект Shkrub House авторства української студії дизайну та архітектури Sergey Makhno Architects. Засновник і творчий керівник студії Сергій Махно збудував цей дім для своєї родини.

Dezeen – найкращий блог про архітектуру за версією газети The Independent, медіа, «без якого не можна жити», за словами The Times та найвпливовіше у сфері за оцінкою журналу Time.

Shkrub House – будинок, у якому поєднали мікс етніки з японською культурою та інноваційними технологіями. У передмісті Києва на 370 квадратних метрах звели двоповерховий будинок із солом’яним дахом та величезним вікном у всю висоту будинку. Вид з вікна виходить на українсько-японський сад із 250 тонами каміння та авторськими керамічними скульптурами майстерні Махно.

Інтер’єр проекту – у сучасному українському стилі під впливом японської філософії вабі-сабі, що знаходить красу та гармонію в неідеальному. Глиняні стіни створено за технологією прадавніх хаток-мазанок, а дерев’яні поверхні – це розібрані 11 старих покинутих хатинок. Об’єкт з-поміж інших вирізняє екологічність, а також мистецтво: тут на кожному кроці предмети сучасного українського арту та кераміки з колекції архітектора.

«Завдяки Японії я навчився любити Україну. Коли вперше її відвідав і побачив, як вони цінують свою спадщину, зрозумів, що українська культура — також надзвичайно багата, але ми не завжди вміємо її цінувати. Японія повернула мені Україну. Розплющила очі і, головне, відкрила серце тому багатству, що маю від народження, у себе вдома. Тому, я створюю український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного», — каже Сергій Махно.

Ознайомитись з проектом Shkrub House можна тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

До Китайського Нового року студія Юрка Гуцуляка підготувала жовану листівку

12 лютого за китайським календарем наступає Рік Вола. Студія Юрка Гуцуляка вирішила несподівано привітати своїх друзів та парнерів. Всі вони ...