Найпрестижніше дизайн-медіа світу опублікувало проект української студії Sergey Makhno Architects

Світовий медіа-трендсетер про архітектуру Dezeen опублікував проект Shkrub House авторства української студії дизайну та архітектури Sergey Makhno Architects. Засновник і творчий керівник студії Сергій Махно збудував цей дім для своєї родини.

Dezeen – найкращий блог про архітектуру за версією газети The Independent, медіа, «без якого не можна жити», за словами The Times та найвпливовіше у сфері за оцінкою журналу Time.

Shkrub House – будинок, у якому поєднали мікс етніки з японською культурою та інноваційними технологіями. У передмісті Києва на 370 квадратних метрах звели двоповерховий будинок із солом’яним дахом та величезним вікном у всю висоту будинку. Вид з вікна виходить на українсько-японський сад із 250 тонами каміння та авторськими керамічними скульптурами майстерні Махно.

Інтер’єр проекту – у сучасному українському стилі під впливом японської філософії вабі-сабі, що знаходить красу та гармонію в неідеальному. Глиняні стіни створено за технологією прадавніх хаток-мазанок, а дерев’яні поверхні – це розібрані 11 старих покинутих хатинок. Об’єкт з-поміж інших вирізняє екологічність, а також мистецтво: тут на кожному кроці предмети сучасного українського арту та кераміки з колекції архітектора.

«Завдяки Японії я навчився любити Україну. Коли вперше її відвідав і побачив, як вони цінують свою спадщину, зрозумів, що українська культура — також надзвичайно багата, але ми не завжди вміємо її цінувати. Японія повернула мені Україну. Розплющила очі і, головне, відкрила серце тому багатству, що маю від народження, у себе вдома. Тому, я створюю український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного», — каже Сергій Махно.

Ознайомитись з проектом Shkrub House можна тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Plan B: в Sergey Makhno Architects створили проєкт будинку на глибині 15 метрів

Команда студії Sergey Makhno Architects розробила інноваційну концепцію підземного будинку — Plan B. «Якщо ти не прислухаєшся до світу, не ставишся ...

Креатори з Сінгапуру ініціювали обмін краєвидами з вікон

Проєкт Window Swap дозволяє користувачам з різних міст світу обмінятися краєвидами, які видно з їх вікон, щоб бодай так відволіктися від щоденної рутини.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Зрозумілість і ненасильницьке спілкування, або Як креативно говорити на гострі соціальні теми

Навесні ми писали про старт нового українського проєкту на підтримку прав ЛГБТ+ спільноти «Союзники в дії». Реалізує його ГО «Точка ...

Агентство Reynolds and Reyner провело редизайн упаковок мороженого «Три Ведмеді»

За 19 лет ассортимент бренда «Три Ведмеді» заметно расширился. Компания вошла в тройку лучших производителей Украины. Но появилась и проблема ...

Двоповерховий салон літака обіцяє і спальні місця в економ-класі, і соціальну дистанцію

Американський стартап Zephyr Aerospace розробив для авіаліній дизайн, який передбачає двоповерховий салон літака та комбінацію крісла з ліжком для економ-класу. ...