Світовий медіа-трендсетер про архітектуру Dezeen опублікував проект Shkrub House авторства української студії дизайну та архітектури Sergey Makhno Architects. Засновник і творчий керівник студії Сергій Махно збудував цей дім для своєї родини.

Dezeen – найкращий блог про архітектуру за версією газети The Independent, медіа, «без якого не можна жити», за словами The Times та найвпливовіше у сфері за оцінкою журналу Time.

Shkrub House – будинок, у якому поєднали мікс етніки з японською культурою та інноваційними технологіями. У передмісті Києва на 370 квадратних метрах звели двоповерховий будинок із солом’яним дахом та величезним вікном у всю висоту будинку. Вид з вікна виходить на українсько-японський сад із 250 тонами каміння та авторськими керамічними скульптурами майстерні Махно.

Інтер’єр проекту – у сучасному українському стилі під впливом японської філософії вабі-сабі, що знаходить красу та гармонію в неідеальному. Глиняні стіни створено за технологією прадавніх хаток-мазанок, а дерев’яні поверхні – це розібрані 11 старих покинутих хатинок. Об’єкт з-поміж інших вирізняє екологічність, а також мистецтво: тут на кожному кроці предмети сучасного українського арту та кераміки з колекції архітектора.

«Завдяки Японії я навчився любити Україну. Коли вперше її відвідав і побачив, як вони цінують свою спадщину, зрозумів, що українська культура — також надзвичайно багата, але ми не завжди вміємо її цінувати. Японія повернула мені Україну. Розплющила очі і, головне, відкрила серце тому багатству, що маю від народження, у себе вдома. Тому, я створюю український дизайн, пропущений через призму японського сприйняття прекрасного», — каже Сергій Махно.

Ознайомитись з проектом Shkrub House можна тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується

WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної картини цифровими фарбами, доки вони чекають на завантаження файлу.

Після редизайну новий логотип Nissan може стати двовимірним

Цілком імовірно, що новий логотип Nissan буде двовимірним та з мінімалістичним дизайном, адже наразі тенденція до спрощення має сенс.

Іконічні обкладинки музичних альбомів були «оновлені» з дотриманням соціального дистанціювання

Щоб донести до широкого загалу важливість дотримання соціальної дистанції, агенція Activista зробила редизайн обкладинок музичних альбомів.

Словенський креатор робить редизайн відомих логотипів

Словенський креатор Юре Товрлян зробив редизайн відомих логотипів, щоб надати їм актуальнішого вигляду у часи епідемії коронавірусу.