На MEGOGO з’явились безкоштовні лекції «Креативної Практики»

На медіасервісі MEGOGO з’явились україномовні лекції від освітньої платформи «Креативна Практика». Лекції доступні безкоштовно та стосуються тем з основ дизайну, історії вебдизайну та отримання грантової підтримки на розвиток культурних або креативних проєктів.

Користувачі вже можуть переглянути цикл лекцій «Основи дизайну», що охоплюють роботу з композицією, основи теорії кольору, історію письма та загальну інформацію про моду та стиль.

Також стали доступні мініфільми з історії вебдизайну та інтернету, в яких досліджується не лише історія вебсайтів, але й те, що їй передує — історія комп’ютерних мереж, проєкту Арпанет, поява Всесвітньої Павутини. В роликах показують перші вебсайти відомих брендів, розповідають про браузерні війни та намагаються передрікати майбутнє вебсайтів.

Дещо про лекції «Креативної Практики»

Лекції створені у форматі освітньої анімації. Озвучив їх Кирило Нікітенко, диктор, театральний актор та актор дублювання. В подібному форматі лекції про дизайн в Україні створені вперше.

«Ми вважаємо, що дизайн-освіта стосується кожного. Це не лише фахові, це й загальнолюдські знання, адже ті, хто не створює дизайн-проєкти, взаємодіє з нею, як споживач чи як замовник. Наше вміння аргументовано вирізняти хороші дизайн-продукти та погані є важливим, адже воно формує світ навколо нас. Тому ми хотіли б, щоб якомога більше людей мали доступ до лекцій», — ділиться Анатолій Попель, автор проєкту «Креативна Практика».

Кому буде цікаво та корисно

Лекції «Креативної Практики» будуть цікаві графічним дизайнерам, вебдизайнерам, дизайнерам інтерфейсів та всім зацікавленим.

Крім матеріалів з дизайну, на MEGOGO з’явились лекції з онлайн-курсу про залучення грантів, що був створений у партнерстві Національного бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні та «Креативною Практикою».

В лекціях покроково пояснюється, як залучати грантові кошти на культурний або креативний проєкт: від вибору конкурсу у підпрограмах «Креативної Європи» до подачі звітності по втіленню проєкту.

Лекції призначені для організаторів культурних заходів, видавців, представників кіновиробництв, ІТ-галузі, геймдев-індустрії, маркетингових агенцій, рекламних компаній, дизайн-студій і дизайн-продакшенів, театрів, креативних хабів, музеїв, та інших креативних та культурних організацій.

Де шукати в MEGOGO

Наразі усі лекції представлені у розділі «Шоу» на MEGOGO. Безкоштовний перегляд можливий із будь-яких пристроїв, що підтримує медіасервіс: Smart TV, смартфони, планшети, комп’ютери та інші.

«Ще на початку карантину, ми реалізували свій перший освітній проєкт — долучилися як ще один майданчик до “Всеукраїнської школи онлайн” із окремим зручним розділом та додатковими інклюзивними можливостями. По завершенню проєкту його глядачами стали 300 тисяч українців, які переглянули уроки 3 мільйони разів. Саме це й стало поштовхом для розвитку освітнього напрямку MEGOGO. Невдовзі ми представили на MEGOGO освітні серіали Національної онлайн-платформи “Дія. Цифрова освіта” для більш дорослої аудиторії, а відтепер додали ще й освітні курси від українських фахівців Креативної Практики. Наразі ми працюємо не лише над збільшенням одиниць освітнього контенту, але й розробляємо новий та зручний функціонал, який доведе, що вчитись онлайн зручно й ефективно», — коментує Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Креативна Практика

Нагадаємо, «Креативна Практика» — це освітня платформа, створена командою CASES за сприяння креативних компаній України.


Раніше: Розпочато набір в Genesis Media School — безкоштовний авторський курс Genesis про роботу медіа.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...

Пошуки кращого. Hyundai запускає кампанію на користь електрифікації автомобілів

Hyundai та агенція Innocean Berlin запустили європейську кампанію з метою сприяння електрифікації своїх автомобілів. Ролик для кампанії знято Себастьяном Штрассером, ...

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.